Anita Rojczyk to modelka o południowym typie urody mieszkającą w Polsce. Pierwsze kroki w modelingu stawiała już w wieku 15 lat, jako zdeterminowana i ambitna kobieta stała się profesjonalistką, co potwierdza jej portfolio.

 

Ogromne doświadczenie zawodowe Anity obejmuje liczne  komercyjne sesje zdjęciowe, lookbooki, kampanie, edytoriale oraz publikacje w czasopismach. Stale dopracowywuje swoje umiejętności oraz powiększa książkę o testy z utalentowanymi i kreatywnymi fotografami jak Łukasz Pukowiec, Tatiana Hajduk, Szymon Brodziak, Piotr Myszkowski, czy Łukasz Brześkiewicz.   Ogromna różnorodność sesji, w których brała udział Anita, nauczyła ją jak dobrze czuć się przy każdej charakteryzacji oraz jak przedstawić atuty reklamowanych przedmiotów, co jest szczególnie ważne przy sesjach lookbookowych.

 

Anita doskonale czuję się również przed kamerą, co udokumentowane jest na filmach promocyjnych marek modowych, coraz modniejszych lookbookach video, reklamach, a nawet epizodach w serialach.

 

Od kilku lat Anita Rojczyk rozszerzyła swoją działalność o influencer marketing, na jej instagramowym profilu @royczykova obserwuje ją blisko 120 tys. Osób. Przedstawia tam kulisy pracy jako modelka, oraz codzienne życie. Największym zainteresowaniem cieszą się jej posty o modnych restauracjach, podróżnicze, oraz te o tematyce modowej czy beauty.

 

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy lub uzyskaniem większej ilości materiałów – zapraszam do kontaktu mailowego. Czekam na wiadomość od Ciebie!  

 

Współprace influencerskie:

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy lub uzyskaniem większej ilości materiałów – zapraszam do kontaktu mailowego. Czekam na wiadomość od Ciebie!

hello@royczykova.com

Social
error: Kopiowanie zabronione